Jaký byl program 2019

Na pódiu se vystřídalo 6 pečlivě vybraných kapel a byl připravený i doprovodný program mezi kapelami.

Pokud na jste na hrad přišli dříve, bylo možné stihnout ještě poslední prohlídku v 17.00.
Pod hradem šlo stanovat. Děti do 15let měly a budou mít vstup ZDARMA.

Walden

Šumavská kapela zdravých myšlenek a nepodmíněné lásky vznikla v r. 2010. Navazuje na poetiku českeho i amerického undergroundu a užívá texty šumavských básníků i autorů beat generation. Pojďte opustit konzum a poznejte skutečnou svobodu. To jsou Walden - poezie v rytmu a pohybu.

18:30 až 19:15

 Lazer Viking

Glam Rock'n'Roll, sci-fi elektro rock v nekompromisně upřímném projevu. Lazer Viking je velmi žádaná záležitost. Co album, to událost a na světě jsou již tři. Pro někoho jen slipy a vlasy, pro všechny ostatní skutečný žánrový princ, který do toho dal vše, co má v srdci.

19:45 až 20:30

Květy

Netradiční nástrojové vybavení a skladatelské postupy, kontrastní používání jemných a syrových, respektive akustických a elektr(on)ických ploch, poetické, mnohovýznamové texty, naléhavý zpěv, energický a vtipný koncertní projev. To jsou Květy.

21:00 až 21:45

 Jolly Joker & P.B.U

Jolly Joker And the Plastic Beatles of the Universe. Kapela vystupuje pod tímto názvem od r. 91, zakládajícím členem je Petr Kumandžas (do té doby člen nejvýznamnější kultovní kapely 70. a 80. let Plastic People od the Universe). Kluci slaví úspěchy doma i po Evropě a revoluční deskou Heavy, Funky, Boxing'n'Roll ovlivňují generaci nově  vznikající hudební scény po pádu komunistického režimu.

22:15 až 23:00

Tygroo

Mix balkánské říznosti s hiphopem, trochu dubstepu a drum'n'bassu, to vše zahrané na akustické nástroje. Vystupovali v klubech a ulicích celé evropy. Saxofony, tuba, akordeon, bicí. To jsou Tygroo.

23:30 až 0:15

 Bratři

Říkáme jim malí Chemici, protože jsou dva a jsou to bratři, opravdoví bratři. Chemical Brothers určitě znáte, ale jejich českou variantu asi ještě ne. Bratři jsou vycházející hvězda pražské elektronické scény a představí na hradě svůj set na pomezí techna a experimentální elektroniky, kterou doplňují živé bicí.

00:45 až 1:30

Pták Lajf

Chystat se můžete na zpívajícího basáka, kterej si nahrál za pomoci friends hudební doprovody a k tomu si promítá hloupá nezajímavá videa -- protože art. Živá bass -- protože rock a downtempo -- protože tempo je down. Pojďte se vychillit/vychýlit přátelé.

2x mezi kapelami

The Most Naked Man

Minulý rok byl u nás a letos přijede zas. Talentovaný songwriter, s kořeny v pražských ulicích a s charismatickým hlasem, který uhrane téměř každého.

2x mezi kapelami

 DoZiKuR

Jakmile skončí kapela, on vás naladí na tu další. Co se jeho produkce týče, zaměřuje se především na dva styly a to drumandbass a house. Má pro vás dokonce připravený speciální set.

vždy mezi kapelami