Jaký bude program 2020?

Na pódiu se vystřídá 6 pečlivě vybraných kapel a bude připravený i doprovodný program mezi kapelami.

Pokud na hrad přijdete dříve, bude možné stihnout ještě poslední prohlídku hradu v 17.00.
Pod hradem lze stanovat. Děti do 15let měly a budou mít vstup ZDARMA.

Cigarette Syndrome

Čtyřčlenná garážová kapela, která se vynořila z pražských sklepů v roce 2015. Od vydání podomácku nahraného dema se jejich kytarová melancholie a líné avšak přesné trojhlasy staly známou součástí pražského undergroundu. Cigarette Syndrome měli tu čest sdílet pódium se zahraničními rockovými stálicemi jako PUP, DZ Deathrays nebo LIFE. Objevili se taktéž na známých festivalech Rock For People, United Islands či Povaleč.

18:30 až 19:15

 Kalle

U nás není podobných kapel jako Kalle. Dvojice, která svojí hudbou dokáže posluchače ne jen upoutat, ale doslova spoutat. David a Veronika hrají od roku 2013, za tak krátkou dobu stihli vyhrát žánrového Anděla a za album Saffron Hills dostali Anděla dalšího, tentokrát v kategorii Alternativa. Niterní zážitek nikoho nemine.

19:45 až 20:30

Ghost of You

Brněnští kluci a jejich dospělý indie-rock,  budou jedním ze zásadních hřebů letošního ročníku. Jejich devízou jsou syrová a energická vystoupení, což bude mezi našimi zdmi jistě vítanou parádou.

21:00 až 21:45

 The Drain 

Trvalo to, ale je to tady. Přijedou The Drain. Jedna z nejlepších glam rockových kapel nás brázdí pódia od roku 2007. A nejen ty naše. Kapela koncertovala často v zahraničí a zkušeností má na rozdávání. V nové sestavě  se bude snažit o nemožné. Konečně zbořit zdi našeho hradu. Drive na to kluci určitě mají. 

22:15 až 23:00

Black Holes

Black Holes je dvoučlenná sestava z Prahy, která staví na kontrastu masivního kytarového zvuku a melodického popového zpěvu. Jejich dosavadní singly se umístily v hitparádách několika českých rádií a videoklip Black Hole rotoval na TV Óčko.

23:30 až 0:15

 1flfsoap

Temná strana elektra, dravost, melancholie, smyčky, živé bicí a kytara, to jsou 1flfsoap, jeden z nových objevů české elektronické scény, nominovaný v hudebně exportním projektu Radia Wave. Nejrůznější hardware, živé bubny, charakteristická kytara a velká dávka improvizace, to vše je obsaženo v každém jejich setu, který nikdy nemá jasný konec. Tohle bude párty Teď a Tady.

00:45 až 1:30

Aiko

Mladá talentovaná skladatelka a textařka s křišťálově-sametovým hlasem. Vyhrála účinkování na velmi proslulém Maďarském festivalu SZIGET.  Rozněžní vás, pohladí a vezme na výlet po hradbách i daleko za ně.

2x mezi kapelami

Jiný Metro

Dvě slečny s ukulele, flétnou, klávesami a upřímnými hlasy, rovnou ze srdce. Hezky nám zahrají, zazpívají a budou se na nás při tom smát.

2x mezi kapelami

 tracklist.cz DJs

DoZiKuRr, Namax, Stanjah, Stuart je čtveřice hudebních selektorů z webu tracklist.cz
Začátkem června na warmupu předvedli, že to umí nejen za klávesnicí ale i za mixem. 
Tentokrát obsadí "DJ stage" přímo na hradě. Společně s nimi rozduní hradby lokální stálice Mraq Mráček a NWS.

vždy mezi kapelami