Program 2024

Na hlavním pódiu se vystřídá 5 pečlivě vybraných interpretů a bude připravený program i na menších scénách.

Pokud na hrad přijdete dříve, bude možné stihnout poslední prohlídku hradu v 17.00.
Pod hradem lze stanovat. Děti do 15let měly a budou mít vstup ZDARMA.


Marcel Gidote's Holy Crab

Psychedelii se meze nekladou! A proč by taky? Marcel Gidote's Holy Crab vydávají nové album, mají za sebou tunu koncertů doma i v zahraničí a letos přiletí i na naši hlavní stage. Přijďte je zkontrolovat

18:00 - 19:00


Marjari

Navrstvený kytary. Výrazný, křehký a čistý hlas. Intenzivní refrény. Martina Činátlová AKA Marjari přijede i s doprovodnou kapelou oblažit naši hlavní stage. Vítězka Startéru Radia Wave z roku 2022 vychází ve své tvorbě z vlastních požitků, pocitů a nálad

19:40 - 20:30


Dukla

Přímý kytarový pop. Elektronické linky. Post punkový feel. Pražská trojice se Dukla se nedá přesně zaškatulkovat. Letos vydali album Stejný lepší, kde hodně změnili zvuk a přibyla ještě rapová rovina. A uvidíte je na letošní hlavní stage Ruinfestu. 

21:10 až 22:00


Branko's Bridge

Z garáže na hrad! Po psychedelické vlně se na hlavní stage Ruinfestu řítí parta Branko's Bridge. Kapela pojmenovaná podle bělehradského mostu sebevrahů se s ničím nepáře a zdánlivý klídek vyvažují správnou mírou hluku.

22:40 až 23:30


Ginny Andro

Pop říznutej industriálním rockem a new wave ravem. Nekompromisně a jasně. To je Ginny Andro. Po několika úspěšných singlech křtí 12. května první desku a hned tři týdny na to se vydá dobýt Rabí. A vy buďte u toho!

00:10 až 01:00


Bašta Stage

Máří

Neotřelá zpěvačka a písničkářka Máří je další posilou letošního Ruinfestu. Čerstvá vítězka soutěže Startér Radia Wave přináší nečekaně intimní příběhy zpívané jedinečným hlasem. 

2x mezi kapelami


Dashi Stardust

Tajemná. Uhrančivá. Se sametovým hlasem. Tato slova nám vyskočí, když se řekne Dashi Stardust. Mimo zpěvačky je také skladatelkou a tanečnicí.

2x mezi kapelami


Tracklist.cz stage

Tom Holič

rabičky, synťáky a trumpeta! "Neodpovědný hudebník" @tomholic je mistrem živého ambientu, minimalistického deep housu a chtěli jsme ho mít v Rabí už minulý ročník, což bohužel nevyšlo. Svůj reparát provede letos na elektro stagi přímo pod hradbami.

vystoupí na Tracklist.cz stage


Bistro Praha Supersonic

Jirka Novák má rád tančící publikum. A my nepochybujeme, že roztančí i vás. Milovníci french electro hudby si přijdou na své.

vystoupí na Tracklist.cz stage


tracklist.cz DJ's

Za tracklist.cz stojí čtveřice nadšenců, kteří o hudbě píšou, nahrávají podcast, ale hlavně jsou aktivní DJs s mnohamejdanovými zkušenostmi.

Každý se věnuje různým žánrům, tempům a polohám elektronické hudby. Všichni však kladou důraz na selekci.

po celou dobu akce